KARİYER
VİZYONUMUZ

Kendisini yenilemeye odaklı, insanların sağlıklı yaşamalarında etkisi olan, Türkiye ve dünya çapında adından söz ettiren bir marka ve alanında lider olmak.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, kendini ve işi geliştirmeyi hedefleyen insanları bünyemize kazandırmak.
Çalışanlarını kendilerini mesleki ve bireysel olarak geliştirebilecekleri olanakları sağlamak.
Çalışanların güçlü yanlarını tespit ederek, verimliliği üst seviyeye çıkarmak.
Çalışan istek ve beklentilerini öğrenen bir yapı oluşturmak ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmak.
Ücret sistemi, sosyal haklar ve mevcut imkanları geliştirmek. Performansa dayalı adil bir ücret sistemi oluşturmak.

İşe Alım

Şirket stratejileri ve personel görev tanımları doğrultusunda aday seçimleri yapılmaktadır. Tüm başvurular bizim için eşit değerdedir. Başvurular, kariyer siteleri üzerinde oluşturduğumuz ilanlarımıza ya da web sitemizde yer alan iş başvuru formumuzu doldurarak yapabilirsiniz.
Mülakat süreçlerimiz pozisyonlara göre yüz yüze görüşmeler, grup mülakatları ile gerçekleştirilmektedir. Adaylara pozisyonlarına göre kişilik envanterleri uygulanmaktadır.
Mülakata katılan tüm adaylar görüşme süreci sonunda yazılı olarak bilgilendirilmektedir. Şirketimize yapılan tüm başvurular “GİZLİLİK” ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir.

Eğitim

İşe başlayan herkes, çalışacağı pozisyona uygun olarak hazırlanan “Oryantasyon Eğitimi”ne tabi tutulur.
Tüm çalışanlarımız için her yıl hazırladığımız eğitim planımızda mesleki ve kişisel becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler yer almaktadır. Çalışanlar oluşturulan eğitimlere katılmak zorundadır.

İş Başvurusunda Bulunmak İçin Tıklayın.
Sohbete başla.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?