Hakkımızda

VİZYONUMUZ: Kendisini yenilemeye odaklı, insanların sağlıklı yaşamalarında etkisi olan, Türkiye ve dünya çapında adından söz ettiren bir marka ve alanında lider olmak.

MİSYONUMUZ: Ülkemiz alternatif turizminde ayrı bir yeri olan kaplıca turizmi sektöründe farklı ve ayrı bir yeri olan kaplıca turizmi sektöründe farklı ve mükemmel hizmet sunarak misafir ettiğimiz konuklarımızın aklına tatil ve kaplıca dendiğinde ilk olarak OYLAT KAPLICALARI’nı doğal güzellik olarak ta OYLAT’ı getirmek.

HEDEFLERİMİZ: Türk insanının ulusal hazinesi ve temel taşlarıdır misafirperverlik. Bizim amacımız da para kazanmanın yanında; misafirlerimize hizmetin en iyisini, en kalitelisini, en güzelini sunarak aileleri ve dostlarıyla hayatlarının unutulmayacak anlarını bizimle geçirmek, üzerlerinden atacakları stres, yorgunluk ve rahatsızlıklarında ana kaynağımız kaplıca suyumuz ve doğal güzelliklerimiz yanında bizim de pay sahibi olma isteğimizdir.Bunu nasıl mı yapacağız? Sürekli kendimizi yenileyerek, daha güzel tesisler açarak, misafirlerimizin istek ve arzularını karşılamadaki heyecanımızla ve siz değerli oylat sevdalılarının desteklerini alarak gerçekleştirmek.